Названі автомобілі які найгірше продавалися в 2020 році

0
1072

Зайве говорити, що пандемія коронавірусу в 2020 році сильно позначилася на автомобільній галузі, причому не найкращим чином. Навіть список найбільш продаваних автомобілів значно порідшав в порівнянні з попереднім роком.

Поряд з метушнею продажів в минулому році, автомобільні бренди також відбили величезний надлишок непроданих автомобілів 2020 модельного року. Хоча це може виявитися позитивним моментом для нинішніх покупців, оскільки у них з’явиться вибір, дослідження порталу iSeeCars, в якому було представлено понад 700 тис. нових автомобілів, виставлених на продаж, показує моделі, які користувалися найменшим попитом в 2020 році.

Очолює список Ford Escape, який демонструє колосальні 90,4% виставлених на продаж нових автомобілів моделі 2020 року. Хоча Escape є зазвичай популярним автомобілем, його продажі знизилися через іншого бюджетного автомобіля марки, створеного на тій же платформі – Ford Bronco Sport.

Читайте також  CarPrice назвав найнадійніші трирічні автомобілі

Також до першої десятки машин, що зберігаються з минулого року на складах дилерів, увійшли: Ecosport (друге місце, 71,3%); Expedition (четверте, 61,08%); Expedition Max (п’яте, 59,2%); і Ranger (восьме, 51,5%). Примітно, що середній показник по галузі становить 22,5%.

Chevrolet Bolt займає третє місце в списку з 68,9% нових автомобілів, що залишилися на стоянках у дилерів з 2020 року. Hyundai Santa Fe займає шосте місце з 57,7%, в той час як Chrysler 300 (52%), Dodge Charger (51,2%) і Buick Envision (51,1%) замикають десятку лідерів разом з Ford Ranger.

Цікаво, що Hyundai Santa Fe – єдиний неамериканський автомобіль в списку найбільш нерозпроданих в минулому році моделей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.