Названо дешеві авто які витрачають мало палива і рідко ламаються

0
638

Раніше фахівці назвали найбільш ненадійні спорткари, тепер же вони розповіли про п’ять автомобілів, які порадують власників і роботою і економічністю.

Renault Logan

Автомобіль оснащений 8-клапанним мотором, об’ємом 1,6 л, що витрачає всього 7,2 літра палива на 100 км шляху в змішаному циклі. Завдяки нескладній конструкції обслуговування і ремонт автомобіля здійснюється швидко і не вимагає великих витрат.

KIA Rio

Кореєць по місту витрачає всього 8,2 літра на 100 км. На нього встановлено бензиновий двигун потужністю 123 к.с. Автомобіль порадує власника високою надійністю і комфортом.

Volkswagen Polo

Автомобіль оснащується надійним 4-циліндровим “атмосферником” об’ємом 1.6 літра. Завдяки унікальній витраті палива, що становить всього 5,8 літра на 100 км в комбінованому циклі, Volkswagen Polo ще і дуже економний.

Читайте також  Кращі компактні вживані авто, які коштують до 5 тисяч євро

Skoda Rapid

Авто відрізняється надійністю і функціональністю. Воно оснащене економічним двигуном MPI від VW потужністю 90 к.с. Високий кліренс і місткий салон є важливими перевагами даної моделі бюджетного авто.

Ford Fiesta

Виробники використовують високоякісні матеріали і встановлюють на авто високопродуктивний двигун об’ємом 1,6 літра і потужністю 85 л.с. Модель може похвалитися відмінними ходовими якостями і яскравим дизайном.