Названі найнадійніші автомобілі

Mazda змогла вирватися на перше місце, обігнавши Toyota і Lexus.

0
578

Американська некомерційна організація Consumer Reports представила результати дослідження надійності машин різних марок. Якщо в 2019 році рейтинг надійності очолювали Toyota і Lexus, то в 2020-му лідер став інший: перша сходинка дісталася Mazda.

Рейтинг був підготовлений на базі результатів опитувань 330 тисяч американських водіїв, які володіють машинами, виробленими в період з 2000 по 2020 рік. Їм поставили запитання про те, з якими проблемами вони зіткнулися протягом 2020 року: несправності машин розбили на 17 категорій залежно від серйозності того чи іншого дефекту. Кожна компанія отримала «оцінку надійності» по 100-бальній системі.

У порівнянні з 2020 роком Mazda піднялася на першу позицію, набравши 83 бали. За словами фахівців висока надійність авто цього бренду пояснюється консервативним підходом до оновлення модельної лінійки: інженери Mazda уникають ризикованих технологічних рішень, які потенційно призведуть до проблем.

Читайте також  Американские б/у авто, которые чаще всего покупают в Украине: модели и цены

Toyota і Lexus виявилися на другій і третій позиції з результатами 74 і 71 бал відповідно, причому якщо Toyota змістилася вниз на одне місце, то Lexus втратив разом дві. У випадку з Toyota вона втратила ряд балів через RAV4, а Lexus відправився назад через LS, надійність якого стала нижче середнього. В першу п’ятірку потрапив Buick, який отримав додатково 14 позицій. Слідом йде Honda (+7 позицій).

Всього в рейтингу було 26 позицій. За межами першої двадцятки виявилися Cadillac (38 балів), Ford (38 балів), MINI (37), Volkswagen (36), Tesla (29) і Lincoln, який отримав всього вісім балів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.