BMW представили новий дизайн кузова для свого спорткара (фото)

0
188

Нещодавно компанія BMW оголосила конкурс на краще оформлення гоночного автомобіля BMW M4 GT4. У змаганні взяло участь 30 дизайнерів, з яких автовиробник вибрав чотири. Цікаво, що конкурс проводився в рамках всіх офісів BMW. Таким чином, переможці проживають в Німеччині, Британії та США.

Першим переможцем стала Джулія Квентін з BMW Motorrad, Мюнхен. Дизайн її автомобіля був натхненний мотоциклами. Основним прийомом Джулії стало використання великих геометричних форм, які підкреслюють цифру «04». Вона каже, що глядач повинен спочатку побачити малюнок, а вже потім зосередитися на формі машини.

Другим переможцем став Саймон Хейнс з Rolls-Royce Design, Гудвуд. Чоловік вирішив відродити і переосмислити легендарну схему забарвлення команди BMW Racing з 1970-х років. Автомобіль має перехідний колір, який змінюється від чорного в передній частині до червоного в задній частині кузова. На думку автора, це надає автомобілю стрімкості.

Ще одним переможцем стала Весселка Мандові-Майер з Designworks, Лос-Анджелес. Цей дизайнер болгарського походження взяв за основу фірмові кольори BMW M і зосередилася на основній цифрі «04». Її автомобіль як би розділяється на чотири частини за допомогою кольорів.

Останнім переможцем став Лі Тяньюань з BMW i Design, Мюнхен. Головним джерелом його натхнення стала каліграфія і китайський живопис. На кузові автомобіля він розмістив двох золотих рибок, які символізують досконалість і щастя. Вони плавають навколо водія, а цифра «04» нанесена на машину в якості традиційного китайського каліграфічного знака.

Читайте також  В Україні помітили новий елітний автомобіль BMW (фото)
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.