Експерти розповіли, про що попереджає колір вихлопних газів авто

0
589

Експерти розповіли, чому слід частіше звертати увагу на колір вихлопних газів у автомобіля. Іноді таким чином можна дізнатися про проблеми, які є з транспортним засобом.

Якщо з авто йде чорний дим, то це здатне вказувати на наявність проблем в системі уприскування і запалення, якщо мова про бензинові двигуни.

У більшості випадків проблема полягає в паливних форсунках, неправильно розпилюють бензин, просто “заливаючи” його в камеру згоряння. Іноді чорний колір вихлопних газів видає поломку датчика масової витрати повітря.

Якщо зазначений “симптом” має місце з дизельним мотором, є привід почистити фільтр сажі. Блакитний пар свідчить про попадання в вихлопну систему або безпосередньо силовий агрегат моторного масла. Ховатися корінь проблеми в стані в різних вузлах. Нерідко вся справа в зносі поршневих кілець, або ж маслос’емних ковпачків.

Читайте також  Пікап Hyundai знову попався фотошпигунам: копія Tucson, але зі своїм дизайном

Білі вихлопні гази теж не завжди хороший знак. Найчастіше він являє собою водяну пару, і якщо він виходить з вихлопної системи, то значить в систему випуску потрапила вода.

Як правило, проблема виникає з недостатньо прогрітими машинами. Якщо ж білий пар йде клубами, потрібно перевірити, чи не пробита прокладка головки блоку циліндрів.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.