Експерти розповіли, що категорично не можна робити на машинах з «автоматом»

0
916

Профільні експерти розповіли, що категорично не можна робити на машинах з «автоматом». Йдеться про старі автомобілі, коробку яких не можна перевантажувати, а експлуатувати потрібно інакше.

В Україні автомобілісти зазвичай вчаться їздити на машинах з МКПП. Після цього набувають такі ж автомобілі, вважаючи, що вчитися треба на більш дешевому транспорті. Пізніше водії зазвичай купують дорожчу підтриману машину, але вже з автоматичною коробкою передач. Як правило, це автомобілі з пробігом понад 100 000 кілометрів, після яких трансмісія працює на знос. До неї слід ставитися делікатно. Профільні експерти склали список правил, які дозволять довше експлуатувати такий транспорт. На першому місці виявилася вимога не чіпати N. Фахівці стверджують, що на «автоматі» не можна їздити як на «механіці», і заборонено переводити коробку в нейтральне положення на невеликих зупинках. Даний режим роботи призначений для буксирування на малі відстані, тому при ньому запускаються операції, які готують трансмісію до аварійної транспортуванні. Техніка не розрахована на часте виконання даної опції, з чого випливає, що включати режим N часто можна. Максимум це можна робити 1 раз на місяць.

Крім цього експерти не радять буксирувати автомобіль на мотузці, а якщо це відбувається, то залишати двигун включеним, щоб відбувалася циркуляція мастила. Також не рекомендується запускати машину з «автоматом» за допомогою «штовхача». У таких автомобілях відсутнє спеціальне зчеплення. Не можна виконувати на машині з АКПП і так звану розкачку. Даний метод часто використовується на транспортних засобах з механічною коробкою передач, але він абсолютно не підходить для «автомата». Під час такої процедури відбувається часта зміна режимів, що серйозно знижує ресурс автоматичної трансмісії.

Читайте також  З'явилися перші огляди електричного кросовера Renault за 7 700 євро (відео)

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.