Випуск електричної версії Hummer підтверджений. Перші відеотизери

0
213

Машина буде безшумною і зможе розганятися до 100 км / год за 3 секунди.

Компанія General Motors підтвердила план випустити електричну версію Hummer, аби відродити цей бренд через 10 років відсутності на ринку.

Новий автомобіль вийде під назвою GMC Hummer EV. Це повністю електрична і безшумна модель з двигуном на 1000 кінських сил, вантажопідйомністю 5200 кг і дуже швидким стартовим розгоном. Чи не єдиним конкурентом GMC Hummer EV серед пікапів, які працюють на електроенергії, стане Tesla Cybertruck. У кожної з цих моделей напевно знайдуться свої шанувальники.

Hummer ніколи не вважався особливо економічними і екологічним автомобілем, і General Motors збирається змінити це сприйняття. GMC Hummer EV позиціонується як автомобіль з нульовими викидами і без будь-якого негативного впливу на природу.

General Motors опублікувала кілька тизерних роликів, в яких підкреслюється міць, безшумність, хороша вантажопідйомність і висока швидкість електричної версії Hummer. Повноцінна презентація цього автомобіля запланована на 20 травня 2020 року, а в продажу він повинен з’явитися восени 2021 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!