Експерти назвали п’ять найкращих автомобілів на початок 2020 року

Фахівці порівняли характеристики машин, представивши їх в послідовності і описавши переваги.

0
1993

Експерти назвали ТОП-5 найкращих автомобілів на початок 2020 року. До переліку включили моделі британського, японського, німецького і американського виробництва.

Кращим визнано Jaguar I-Pace, електричний кросовер є високотехнологічною і проривною моделлю. Акумулятор встановлений в днищі авто, що забезпечило низький центр тяжіння. Від деформації батарея захищена посиленими елементами. Фахівці домоглися розваговки по осях в пропорціях 50:50.

Далі йде хетчбек Mazda 3, що відрізняється від конкурентів дизайном і новими технологіями. Модель має гостре рульове управління і особливі налаштування підвіски, вона отримала лінійку нових атмосферних моторів Skyactive.

На третьому місці знаходиться комфортабельний седан Mercedes-Benz S-Class, який є еталоном якості і розкоші. Технічні характеристики машини і зручність управління вражають, відзначають експерти.

Четверте місце відвели кросовому універсалу Subaru Outback. Він є кращим у своєму сегменті, відрізняється місткістю, надійністю і прохідністю.

ТОП-5 початку 2020 року замикає Jeep Wrangler, дана модель побудована на основі легендарного армійського позашляховика Willys. Модульний кузов машини забезпечує можливість монтажу та демонтажу даху, дверей і лобового скла.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!