В мережі представлена ​​перша електрична пожежна машина (фото)

0
700

Компанія Rosenbauer, що є одним з найбільших в світі виробників транспортних засобів, призначених для пожежних служб, презентувала серійну комплектацію першої в світі пожежної машини з повністю електричним агрегатом.

Як кажуть представники компанії, електричний автомобіль став не тільки еталоном екологічності, але і більш компактним і керованим в порівнянні зі схожими моделями з класичними ДВС. Також нова машина в рази зручніша і безпечніша в управлінні, так як тепер рятувальники можуть робити свою роботу з землі, що не забираючись в кабіну.

Повністю укомплектований і готовий до роботи електромобіль стоїть 1,2 млн доларів, що трохи більше, ніж базові вантажівки, але при цьому авто з електромотором обходиться набагато дешевше в експлуатації та обслуговуванні. Так що через невеликий проміжок часу, дана первинна різниця в ціні зникне.

Серед переваг новинки варто виділити її модульність – роль і функціонал автомобіля можна легко змінити при потребі. Задню частину пожарки, наприклад, можна переробити в невелику кабіну «швидкої допомоги», де рятувальники отримають можливість надати першу медичну допомогу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!