Представлений новий Land Rover Defender (Фото, Відео)

Позашляховик буде пропонуватися з дизельним і бензиновим двигуном і з практичними опціями для подорожей.

0
1965

Одна з головних новинок цього року, відроджений Land Rover Defender, через кілька місяців після світового дебюту з’явився і у нас. 

Перший і поки єдиний в Україні автомобіль являє собою скорочену версію моделі 110, які вже доступні для придбання. Трохи пізніше з’являться і подовжені версії. Але і цей Defender First Edition здатний вмістити сім чоловік, і оснащений пакетом Explorer, який додає кілька практичних елементів до зовнішності позашляховика: сходи з багажником на даху, пороги, багажний ящик і т.д.

В Україні буде пропонуватися в шести комплектаціях: Standard, S, SE, HSE, First Edition та Х. До них можна за бажанням додавати опціональні пакети: Explorer, Adventure, Country і Urban. 

Оснащується Land Rover Defender бензиновими і дизельними моторами, а пізніше з’явиться м’який гібрид і підключається гібрид. На старті пропонують дволітровий дизель на 200 к.с. в парі з АКПП, а ціна на нього становить 1 420 365 грн. Старший дизель 2.0 видає 240 к.с. бензинові мотори представлені 2-літровим агрегатом на 300 к.с. і 3-літровим з віддачею в 400 л.с. Всі версії мають повний привід і автоматичну коробку передач.

Відроджений Defender так само отримав всі передові системи допомоги, які пропонує виробник: допомога при старті на слизькій поверхні Low Traction Launch, допомога при підйомі і спуску Gradient Release Control і Hill Descent Control. Позашляховик з легкістю долає брід в 900 мм, а технологія Terrain Response 2 з 3D камерою і системою Wade Sensing допомагає не тільки правильно рухатися на бездоріжжі, але і може визначити глибину водної перешкоди.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!