Експерти назвали найпопулярніші кольори автомобілів

0
290

Експерти озвучили найпопулярніші кольори автомобілів в Європі і в світі. Покупці віддають перевагу бежевим або коричневим тонам, в даному сегменті відзначено збільшення кількості придбань авто з такою забарвленням.

Згідно з наявною інформацією, в 2019 році українці проявили інтерес до білого кольору (31% покупок), в 2018 році даний показник був вище на 2%.

Далі слід сріблястий тон, його вважали за краще 14% громадян, зниження відзначено на 5%.

На третій позиції знаходиться сірий окрас кузова машини (14% покупців автомобілів), збільшення відбулося на 5%.

Коричневий колір привернув 12% майбутніх автовласників, зростання популярності відзначений на 3%. Чорне забарвлення вибрали 11% осіб, зниження відбулося на 2%.

В українському рейтингу присутній синій колір – 8%, інтерес до якого підтверджується стабільністю придбань, і червоний – 4% (підвищення на 1%). По зеленому (2%) і золотистому забарвленню машин (менше 1%) змін не відбулося.

В Європі та світі популярністю користуються чорний, жовтий, синій, сірий і сріблястий тони автомобілів. Дослідження проведено фахівцями компанії Axalta.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.