Categories: Авто

Опубліковані допрем’єрні фото BMW 2-ї серії Gran Coupe

Share

На цьому тижні автомобіль буде детально представлений публіці. Відраховуючи години до прем’єри, можна зайнятися вивченням офіційних знімків.

2-га серія Gran Coupe буде компактним автомобілем, який претендує на окреме місце в сегменті. Машина стане хорошою альтернативою 3-й серії, якщо потрібен розмір трохи менше. А в деяких точках світу повністю буде замість 1-ю серію, платформу якого використовує. Детальні характеристики розкриються в день прем’єри, а поки ми знаємо, що буде використаний той же силовий агрегат, що і в топової версії M235i xDrive – це 2-літровий бензиновий турбований мотор і повний привід.

Автомобіль буде оснащений функцією ARB, що дозволяє блокувати міжколісний диференціал, а також BMW Performance Control, що розподіляє крутний момент.

Передня частина відрізняється від 1-ї серії ледве помітними деталями, навіть решітка та ж, а не пізнавані вертикальні смуги. Дизайн не сильно пішов від стандартної «двійки», яку можна дізнатися по задній частині, де багажник плавно переходить в дах через тонкий спойлер. Трохи коротше став капот. Ліхтарі заднього світла мають звичайну для BMW форму літери «L», але не настільки виражену, як у великих моделей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: BMW

Останні записи

У продажу з’явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми (ФОТО)

У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…

23.02.2025

Volkswagen обрушила ціни на кросовери ID. 4 CROZZ 2025 та ID. 6 CROZZ

Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…

23.02.2025

Водіям загрожують штрафи до 1700 грн і позбавлення прав

В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…

23.02.2025

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…

23.02.2025

Названі основні правила безпеки на зимових дорогах

Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…

23.02.2025

Skoda Space готують до дебюту: електромобіль тестують у морозних умовах

Після успішного запуску електромобіля Elroq, компанія Skoda активно працює над новим проектом у своєму портфоліо…

23.02.2025