ЛАЗ-699 НД Україна – дизель для народу

0
372

Про висококомфортабельні автобуси ЛАЗ Україна чули багато. На початку 70-х рр. це був дійсно прорив. Люксовий салон мав збільшений крок сидінь, індивідуальну систему вентиляції (була версія з кондиціонером), буфет з холодильником і туалет. Більш того, на базі автобуса «Україна-71» був розроблений експериментальний ЛАЗ-699 НД Україна.

Ця машина відрізнялася видозміненою кормою – і не випадково, адже тут знаходився вже не бензиновий двигун ЗІЛ-375, а новітній дизель ЯМЗ-740. Багато хто подумає, що марка двигуна повинна бути, судячи з цифрового індексу – КамАЗ. І це правильно, адже даний мотор для Камського автозаводу був спочатку розроблений в Ярославлі.
Що ж стосується автобуса ЛАЗ-699 НД Україна, фотографію котрого розмістили Українські автомобілі на власній сторінці у Фейсбук, то він в серію не пішов. Так само як і інші львівські автобуси проекту Україна. А шкода. До речі, нещодавно один автобус ЛАЗ «Україна» був показаний на технічному фестивалі OldCarLand 2017 в Києві. Унікальну машину відновили на гвинтики ентузіасти з проекту “Кофейбус”, пише Автоцентр.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.