В Україні з’явився найдешевший автомобіль у світі

0
247

При створенні Qute головна мета була зробити його якомога дешевше. 

В Україну прибула партія індійських автомобілів Bajaj Qute, які вважаються найдешевшими в світі. 

Ціна Qute – близько 4 000 доларів. Правда, перш ніж почати продавати цю модель в нашій країні, вона повинна пройти сертифікацію, адже по суті це … квадроцикл, передає інтернет-видання avtoblog.ua . 

В Індії серійне виробництво Bajaj Qute почалося в 2013 році. Його офіційно там кваліфікували як квадроцикл, але тільки через те, що у нього максимальна швидкість не досягає 90 км / год.

При створенні Qute головна мета була зробити його якомога дешевше. Тому не дивуйтеся, наприклад, що двері у нього зроблені з пластика, і немає бічного скла (замість них – клейончасті віконця на блискавках). Взагалі, в цій машинці дуже багато пластмаси. Вона, до речі, важить всього 400 кг. 

Qute оснащується одноциліндровим мотоциклетним моторчиком потужністю 13,5 к.с. Максимальна швидкість -70 км / год. Витрата палива – 3 л. Обсяг багажника – 44 с. Якщо скласти спинки сидінь, то тоді обсяг багажного відсіку збільшиться до 850 л. 

Всередині можуть поміститися чотири людини. Правда, ні про який комфорт для них мова йти не може. Можливо, для жителів Індії салон здасться нормальним.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.