Volkswagen Group готується до розпродажу своїх брендів

0
202

Під час щорічної прес-конференції у Вольфсбурзі Volkswagen Group оголосила про майбутні плани корпорації по реструктуризації, але перші подробиці будуть розкриті в кінці 2019 року – повідомляє news.infocar.ua.

За словами генерального директора Volkswagen Group Герберта Дисса, виробник буде прагнути оптимізувати свою діяльність і підвищити рентабельність, а це означає, що деякі марки, що належать корпорації, можуть бути виставлені на продаж протягом наступних кількох років.

Втім, майбутнє є безпечним для таких брендів як Porsche і Skoda, які є двома найбільш прибутковими марками Volkswagen. При цьому обидві компанії повністю покладаються на платформи VW Group, і просто не зможуть розробляти автомобілі без участі компанії.

За словами Дисса, часто недооцінюють, наскільки Porsche залежить від концерну, адже близько 80% автомобілів німецького преміального бренду цілком побудовані на платформах Audi. Теж саме стосується і Skoda.

Якщо ж брати звіти компанії за 2017 і 2018 року, в групі ризику опиняться деякі непрофільні підприємства Volkswagen Group, включаючи Scania, MAN і Ducati, які можуть бути запропоновані іншим автовиробникам в числі перших.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.