Знайдений експортний ЗАЗ-965 АЕ з мізерним пробігом (Відео)

0
2869

Цей автомобіль ЗАЗ-965 АЕ в експортному виконанні один ентузіаст придбав у свого сусіда. У машини був один власник і вона довгий час простояла в гаражі. Машина 1967 року випуску наїздила всього 38 тис. км.

Таких ЗАЗ-965 АЕ в Україні можна на пальцях перерахувати. Унікальність цього примірника в тому, що тут практично все оригінальне, включаючи забарвлення. Адже не секрет, що багато збережених екземплярів таких машин збирають з декількох – і приклад тому ЗАЗ-965 з гаража Януковича.

Що ж стосується недавно знайденого експортного варіанту, то він для нового власника особливо дорогий. Адже першою його машиною, коли він прийшов з армії, був якраз ЗАЗ-965А, правда, в звичайній версії.

Нагадаємо, що експортний ЗАЗ-965 АЕ зовні відрізняється молдингами на бортах. До речі, всі молдинги на представленій машині, за словами власника, з нержавійки. «Ялта» також відрізнялася наявністю лівого зовнішнього дзеркала.

Що ж стосується інтер’єру, то тут експортний варіант приваблює увагою іншим рульовим колесом, а також шкірозамінником на стелі.

ЗАЗ-965 АЕ імпортували через дві закордонні компанії: фінську Konela – під маркою Jalta і бельгійську Scaldia – під брендом Yalta.

Новий власник хоче відновити автомобіль до ідеального стану, максимально зберігши рідні деталі і забарвлення. Двигун вже зняли і перебрали. Також демонтували і коробку, замінили в ній масло. Приємно, що на кузові дуже мало корозії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!