Categories: Авто

Kia презентувала оновлений кросовер Sorento

Південнокорейська компанія почала продажі оновленого кросовера на домашньому ринку. Модель стала доступна з додатковими електронними системами, передає автоблог . 

Компанія Kia представила оновлений кросовер Sorento для південнокорейського ринку. Модель отримала злегка змінену зовнішність, а також додаткові електронні допоміжні системи. 

Зовні від попередника кросовер можна відрізнити завдяки зміненій чорної хромованою радіаторних гратах, а для топових версій стали пропонуватися 19-дюймові колісні диски іншого дизайну.

Автомобіль став доступний з активною системою підтримки рядності руху, функцією стеження за втомою водія, а також з системою автоматичного перемикання дальнього світла на ближній. 

У Південній Кореї лінійка двигунів Kia Sorento включає дизельні мотори робочим об’ємом 2,0 і 2,2 літра, що видають 186 і 202 л. с. відповідно, а також 240-сильний дволітровий бензиновий наддувний агрегат. Всі двигуни працюють в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач. 

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Kia

Останні записи

Рятувальники розповіли, як правильно відкопувати автомобіль від снігу

Фахівці МНС України підготували детальні рекомендації для водіїв, як безпечно та без зайвих ризиків визволити…

10.01.2026

Типові помилки водіїв під час зупинки поліцією

Зустріч із поліцією та навіть притягнення до адміністративної відповідальності за порушення ПДР - ситуації неприємні,…

10.01.2026

6 правил запуску двигуна взимку: як уникнути проблем і зберегти акумулятор

Зима — час, коли навіть досвідчений водій може зіткнутися з несподіваними проблемами: холодний двигун, ледве…

10.01.2026

Dacia готує новий універсал C-Neo: перші фото

Сучасні Dacia вже майже не нагадують старі "Логан", "Сандеро" чи "Дастер" 2000-х. Автомобілі залишаються бюджетними,…

10.01.2026

Mercedes-Benz CLA став автомобілем року в Європі

Переможцем престижного конкурсу "Car of the Year" став новий седан Mercedes-Benz CLA. Рішення ухвалило журі,…

10.01.2026

Юрист розповів, у кого в Україні водійські права безстрокові

В Україні поширена думка, що водійські права діють довічно, але це не завжди так. Юрист…

10.01.2026