3 критичні ознаки того, що автомобіль пора продавати

0
1867

Сучасні авто рідко служать одному власнику більше десяти років. Найчастіше авто міняють як тільки виходить нова модель, але то в розвинених країнах. Для багатьох українських автовласників набагато актуальніші інші причини, повідомляє ТМ.

Деякі автовласники вперто терплять неполадки в роботі свого залізного коня, хоча зношена техніка красномовно говорить їм: «Позбудься мене як можна швидше!» Господарі автомобілів витрачають величезні суми грошей на часті ремонти, намагаючись відновити працездатність агрегатів, але це має лише тимчасовий ефект, і через певний пробіг проблеми знову з’являються. Є кілька головних ознак, які свідчать про те, що улюблений автомобіль слід готувати до термінової продажі.

Однією з найбільш складних і дорогих робіт по відновленню автомобіля є ремонт силового агрегату. Крім великих трудовитрат, власник автомобіля влітає в копієчку, намагаючись відремонтувати зношений двигун. Дана робота дуже делікатна і вимагає від майстра високого професіоналізму. Явною ознакою того, що власнику авто загрожує капремонт двигуна, є підвищена витрата масла. Якщо кожні 1000 кілометрів пробігу треба доливати від 0,5 до 1 літра олії, то капремонт не за горами. Поява синього вихлопу і чорного глянцевого нагару на свічках, плаваючі обороти, велика витрата палива і зниження потужності двигуна також є тривожними симптомами.

Ремонт автоматичної трансмісії також дуже дорога процедура, тому, якщо ви стали помічати сліди масла під коробкою передач, сторонні шуми в роботі агрегату, а передачі стали перемикатися гірше, то пора подумати про продаж машини.

Дуже неприємним «сюрпризом» є поява на кузові машини корозії. Від цієї проблеми позбутися дуже складно, в більшості випадків корозія з’являється повторно навіть після ретельної обробки і перефарбовування. Особливо часто іржа з’являється в місцях з поганою вентиляцією, де скупчуються бруд і волога.

Хороший господар завжди уважно прислухається до роботи свого автомобіля і систематично проводить ревізію стану кузова. Набагато легше проблему усунути на початковому етапі, ніж нести великі фінансові витрати на капітальний ремонт. Якщо ж ви упустили момент і проблема вимагає великих капіталовкладень, то є сенс задуматися про продаж автомобіля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.