«Гідний кросовер»: Переваги і недоліки Renault Kaptur розкрив в мережі власник

0
297

Ведучий каналу ВсЯко_РазНо_Live володіє французьким кросовером Renault Kaptur. Про всі плюси і мінуси свого автомобіля він розповів в мережі, пише versiya.info.

Одним з мінусів Renault Kaptur блогер назвав незручне розташування кнопки підігріву. Наступним недоліком власник назвав відсутність нормальних підстаканників – в «Каптур» вони передбачені тільки для маленьких чашок кави, а літрову пляшку з водою туди неможливо поставити. Ще одним недоліком автовласник виділив відсутність ніш для зберігання різних дрібниць – у блогера склалося враження, що французам просто нічого туди класти. Також недоліком «Каптур» блогер вважає маленький екран бортового комп’ютера, на якому неможливо розмістити відразу декілька параметрів.

У числі переваг Renault Kaptur блогер зазначив зручні крісла, що володіють вираженою бічною підтримкою, підголовником, високою посадкою і регулюванням по висоті. Стилізований під шкіру кермо приємний на дотик, а завдяки керма відчувається хороша керованість «Каптур» – машина відмінно заходить в повороти. Високий кліренс дозволять французькому кросоверу НЕ чиркати днищем об асфальт або бордюр. Зовнішній вигляд Renault Kaptur блогер назвав сучасним і привабливим. Функціональний перелік «Каптюра» включає в себе коректор фар, ABS, ESP, підігрів дзеркал і підігрів сидінь. Пластиковий захисний обвіс в Renault Kaptur теж приємно здивував блогера, а наявність штатного автозапуску привело його в захват. «Гідний кросовер» – уклав власник.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!