У Мережі показали “військовий” VW Beetle

0
261

Виявляється, VW Beetle – не просто красива іграшка. Але і негарна теж. Особливо в такому кольорі і з дивними військовими атрибутами, передає автоблог . 

Незважаючи на те, що відгомони бойових зіткнень і сьогодні розбурхують наш побут, все ж ніхто не нудьгує по масштабним боям на поле битви. Тим не менш, деякі все ж рефлексують в дивному напрямку … 

Як інакше пояснити цей “військовий” VW Beetle? Адже перед нами сучасний Фольксваген Жук, але в символіці … збройних сил нацистської Німеччини!

Здалеку непідготовленим оком можна навіть припустити, що перед нами дійсно старий військовий автомобіль. Цьому сприяють ретроспективний дизайн VW Beetle і характерний зелений колір разом з навісним обладнанням. Але не дайте себе обдурити. Насправді це Фольксваген Жук 1997-2010 модельних років, над яким як слід … попрацювали. 

З модифікацій варто відзначити грати замість вітрового скла, кирку і лопату, закріплені на капоті, пару запасних коліс і кулемет, який, звичайно, не справжній. Хотілося б вірити. Усередині тему продовжує немов забруднений брудом і пилом салон.

Або це сталося випадково? У будь-якому випадку, цей автомобіль тільки виглядає утилітарно, і мити його інтер’єр зі шланга не вийде. Зрозуміло, від поїздок між окопами на такому Жука краще утриматися. Так само як і від будь-яких інших. На одометрі – 273 588 км пробігу. Можливо, в важких умовах. Стати власником цього твору можна всього за $ 940. 

Незважаючи на робочий стан, в описі зазначено, що автомобіль не можна використовувати на дорогах загального користування. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.