В Україні готуються до серійного випуску електромобілів

Час читання: < 1 хв.
0

Корпорація «Богдан» продовжить виробляти електромашини ERCV27 для європейської компанії BankeElectromotive на власних потужностях в Україні після того, як ці вантажівки пройдуть сертифікацію в Європейському Союзі. Про це повідомляє прес-служба корпорації «Богдан».

«Вантажівка отримала схвальні відгуки у замовника – BankeElectromotive. Після завершення сертифікації у ЄС розпочнеться її серійний випуск на потужностях «Богдана» у рамках масштабного контракту з цією європейською компанією», – заявили у компанії.

Також у корпорації додали, що націлені на розвиток співпраці із BankeElectromotive для втілення високотехнологічних проектів у майбутньому. Своєю чергою, у данській компанії вже підтвердили, що планують розширити взаємодію із луцьким «Автоскладальним заводом №1» компанії «Богдан Моторс».

Нагадаємо, корпорація «Богдан» представила 22 листопада першу українську повністю електричну вантажівку, виготовлену для данської компанії BankeElectromotive. Електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу.

Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км, а термін їх експлуатації сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

Зазначимо, що підприємство має досвід виготовлення найсучасніших тролейбусів для України та Європи, електробусів для Польщі й Чехії та кузовів електробусів для Франції.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.