Для дизельних автомобілів ввели нову заборону

Час читання: < 1 хв.
0

У Німеччині на автобанах почали забороняти старі автомобілі з дизельними двигунами. Зокрема, такі машини з липня 2019 роки не зможуть проїхати по частині автомагістралі A40 на території Північний Рейн-Вестфалія.

Рішення про заборону руху дизельних автомобілів із занадто високим викидом шкідливих речовин (до стандарту Євро-5 включно) на автомагістралі A40 в землі Північний Рейн-Вестфалія прийняв суд. Одночасно з цим суддя заборонив старі дизельні машини в деяких районах Гельзенкірхена і в центрі Ессена.

Міністерство навколишнього середовища Північного Рейну-Вестфалії планує оскаржити в апеляційному суді це рішення. Однак, експерти вважають, що шансів на задоволення апеляції мало. Чому? Тому, що німецькі суди вже заборонили у багатьох містах старі дизельні машини (правда, поки тільки в основному в їх центральних районах).

Заборона на старі дизельні машини в німецьких містах, звичайно, вплинула на водіїв і ще буде впливати. Але в цьому випадку у водіїв є різні альтернативи для поїздки. Якщо ж почнуть забороняти дизельні авто на автобанах, то це може значно ускладнити життя водіїв.

Тим часом, нещодавно найбільші німецькі автовиробники під тиском влади Німеччини погодилися в повному обсязі сплачувати за переобладнання автомобілів з дизельними двигунами зі стандарту Євро-5 до Євро-6. Модернізація кожної такої машини обійдеться приблизно в 3 000 євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!