Надійні автомобілі з пробігом – рейтинг

Час читання: < 1 хв.
0

Німецький журнал AutoBild опублікував рейтинг TUV Report-2019, в якому відображається надійність вживаних автомобілів.

На першому місці виявився Porsche 911. Porsche 911 за свою багаторічну історію вигравав багато престижних автомобільних нагород. Це надійна модель, яка з часом мало втрачає в ціні. Німецькі експерти цілком заслужено назвали модель 911 найкращим вживаним автомобілем.

Друге місце в рейтингу TÜV Report-2019 посів Mercedes-Benz B-Class. Його перше покоління з’явилося в 2005 році. Зараз автолюбителям пропонують його друге покоління. Експерти високо оцінили надійність B-Class. У трирічному віці у нього немає серйозних поломок.

Третє місце завдяки невеликій кількості дефектів зайняв компактний кросовер Mercedes-Benz GLK. Його випускали в 2008-2015 роках. У 2015 році замість GLK автолюбителям запропонували GLC.

На четверте місце експерти поставили ще один німецький кросовер Audi Q3. Його перше покоління з’явилося в 2011 році. У лінійку двигунів входять бензинові і дизельні агрегати. Є також «заряджена» версія. В цілому старі Q3 цілком надійні, ось тільки треба більше уваги звертати на гальмівні диски.

П’ятірку найнадійніших вживаних автомобілів замкнув Hyundai i20. Цей субкомпактний хетчбек південнокорейці випускають з 2008 року. З 2014 року автолюбителям пропонують його друге покоління. За європейським тестом безпеки він отримав 4 зірки.

На шостому місці Mercedes-Benz C-Class, на сьомому – A-Class, на восьмому — Audi A4, на дев’ятому — Volkswagen Golf Sportsvan, а на десятому — Audi A1.

Найбільш ненадійним вживаним автомобілем німецькі експерти назвали Dacia Logan. Були скарги на його підвіску, гальма і зовнішню оптику.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!