Авто

Новий Range Rover показали на перших зображеннях

Range Rover давно анонсував появу електричного кросовера. Прототип цієї моделі неодноразово зауважували під час дорожніх випробувань. А зараз британські ЗМІ опублікували перші рендери кросовера. На думку автора зображень, автомобіль збереже лише деякі особливості, що виділяють моделі Range Rover на тлі аналогів. Новинка буде зовсім іншим електрокаром.

Електричний Range Rover вийде на ринок на початку 2026 року. Автомобіль розробляється на базі нової архітектури EMA. Відомо, що ця модель не називатиметься Velar, виробництво якого поки що не планують зупиняти. Але обидва автомобілі будуть мати приблизно однакові розміри. Повідомляється, що довжина британської новинки становитиме близько 4,8 метра.

Фото тестових прототипів демонструють ще більш елегантну форму, ніж у Velar. Відносно низька лінія даху різко спадає, а скління занадто тонке в порівнянні з кузовним металом, що створює вигляд купе-кросовера. Також повідомляється, що від флагманського електрокара Range Rover на новинку перейдуть акумулятор, електропривод, система терморегулювання та інтелектуальне програмне забезпечення.

Очікується, що британська модель може отримати менш ємні батареї. У свою чергу, запас ходу має перевищити 643 кілометри. Крім того, електромотори забезпечать якісну їзду як асфальтом, так і на бездоріжжі.

Миськів Роман

Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Опублікував
Миськів Роман
Tags: Range Rover

Останні записи

В Україні водії зобов’язані переоформлювати права протягом 10 днів

В Україні постійні водійські посвідчення видаються на 30 років, проте зміна особистих даних - ПІБ…

26.09.2025

Коли міняти літні шини на зимові та навпаки: правила та поради

Сезонна заміна шин - ключовий аспект безпеки на дорозі. Від моменту "перевзуття" залежить зчеплення з…

26.09.2025

ТОП-10 найнадійніших турбомоторів в історії

Турбовані двигуни часто мають погану репутацію з погляду надійності у довгостроковій перспективі. Але не завжди…

26.09.2025

Hyundai Ioniq 9 отримав найвищу оцінку безпеки від Euro NCAP

Hyundai офіційно оголосила, що новий електрифікований позашляховик Ioniq 9 отримав максимальну оцінку безпеки – п'ять…

26.09.2025

Чому деякі машини рідше потрапляють під зупинку патрульних

В Україні існує думка, що патрульні іноді зупиняють авто без видимої причини, хоча закон чітко…

26.09.2025

Флагманський кросовер Kia вперше засвітився в оновленому дизайні

Kia Telluride, який у США став справжнім хітом із продажами понад 115 тисяч авто лише…

26.09.2025