Завод спецтехніки «Техкомплект» нещодавно виготовив та передав замовнику класний бортовий автомобіль з тентом на базі Renault Master. Кажуть, що зібрали цю платформу з нуля у себе на виробництві в Київській області. Партнер з Київщини замовив машину та сам надав нове вантажне шасі від Renault Master для цієї справи.
Бортові платформи тут можуть бути як з тентом, так і без нього, плюс є можливість додати кран-маніпулятор за кабіною або кузовом, якщо комусь потрібно. І найзручніше те, що конструкція дозволяє швидко відкривати боковий отвір для завантаження – це справді корисно, особливо коли треба оперативно працювати.
Габарити тут доволі оптимальні: довжина 3200 мм, ширина 2100 мм, висота борту 400 мм, а з тентом – 2200 мм. Вантажівка ідеально підходить для міських та міжміських маршрутів. До речі, «Техкомплект» недавно ще виготовляв автопаливозаправник на базі Iveco Daily, так що у них досвіду в таких проєктах вистачає.
Гібридні автомобілі стають популярними, адже обіцяють економію пального та менший вплив на довкілля. Але навіть…
На українському ринку вживаних авто справжнім героєм став дизельний двигун 1.6 CRDi. Він встановлювався на…
Toyota готується до одного з найнасиченіших років за кількістю прем'єр. У 2026 році японська марка…
Mazda оголосила європейські ціни на свій новий електричний SUV CX-6e, створений у партнерстві з китайською…
Ці поради давно застаріли, але все ще можуть зіпсувати ваші зимові поїздки. Коли на вулиці…
Для кросоверів та позашляховиків Lexus є дві новини - одна приємна, а інша не дуже.…
Leave a Comment