Audi продовжує розширювати лінійку свого електричного позашляховика Q6 E-Tron, і на цей раз приємна новина для тих, хто вважав його занадто дорогим. Компанія представила нову базову версію, що робить Q6 E-Tron більш доступним.
Нова модель Q6 E-Tron оснащена єдиним електромотором потужністю 252 кінські сили, що дозволяє розганятися до 100 км/год за 7 секунд. Головна відмінність цієї версії від попередніх полягає в акумуляторі на 83 кВт·год, який забезпечує пробіг до 530 кілометрів. Завдяки цьому ціна автомобіля знижена до 65 950 євро (приблизно 6,2 млн рублів за актуальним курсом), що на 6000 євро (близько 565 тис. рублів) дешевше за версію Performance.
Для тих, хто готовий витратити трохи більше, Audi пропонує версію Launch Edition за 69 950 євро (близько 6,6 млн рублів). Вона відрізняється покращеною обробкою і можливістю встановлення більшого акумулятора. Але якщо вам потрібна максимальна комплектація з великим акумулятором, ціна зросте до 75 950 євро (приблизно 7,15 млн рублів).
Особливістю Q6 E-Tron є наявність переднього багажника (“frunk”), який доступний лише в деяких версіях за додаткову плату. У Launch Edition цей зручний відсік входить до стандартної комплектації.
У Верховній Раді з’явився новий законопроєкт №8369, який викликав активне обговорення серед водіїв. У ньому…
Ціни на пальне кусаються, а кожна заправка - як удар по гаманцю? Часто винен не…
У спекотну пору року підвищення температури двигуна в умовах щільного міського трафіку - зовсім не…
Найближчим часом на іспанському ринку буде розпочато продаж нового Audi Q3 2026. Його вже можна…
Патрульна поліція Київської області щодня фіксує порушення правил зупинки на дорогах. Водії, які зупиняються в…
Журналісти Motor1 помітили, що новий Nissan Leaf має різний вигляд залежно від комплектації. На офіційних…
Leave a Comment