Світовий рейтинг автовиробників 2024: китайські бренди вперше в ТОП-10

Час читання: < 1 хв.
0
Світовий рейтинг автовиробників 2024: китайські бренди вперше в ТОП-10

Китайський автопром набирає обертів і все більше впливає на світовий автомобільний ринок, переманюючи покупців у найбільших світових автомобільних компаній. За даними аналітичного видання “Focus2Move”, китайська марка BYD увійшла до десятки провідних автовиробників світу.

Згідно зі свіжою статистикою, зібраною в 159 країнах світу за період з початку 2024 року до травня, лідером залишається Toyota Group, яка продала 4 мільйони 130 тисяч автомобілів, хоча це на 4,1% менше, ніж у попередньому періоді.

На другому місці знаходиться Volkswagen Group з 3 мільйонами 480 тисячами проданих автомобілів, що демонструє зростання на 3%. Третє місце посідає Hyundai-Kia із сукупним обсягом продажів у 2 мільйони 810 тисяч одиниць, що на 2,7% менше порівняно з минулим роком.

Четверту позицію займає концерн Stellantis з продажами в 2 мільйони 70 тисяч автомобілів, що є зростанням на 2,5%. П’яте місце утримує альянс Renault-Nissan, який продав 2 мільйони 690 тисяч автомобілів, показавши зростання на 3,4%.

Далі в рейтингу йдуть:

  • General Motors (2,69 мільйона),
  • Ford (1,62 мільйона),
  • Honda (1,61 мільйона),
  • Suzuki (1,13 мільйона).

Замикає десятку китайська група BYD, яка продемонструвала колосальний приріст продажів на 24,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року, досягнувши 1 мільйона 130 тисяч проданих автомобілів і піднявшись у рейтингу на дві позиції.

Ці успіхи китайських автовиробників свідчать про зростаючу конкурентоспроможність і популярність їх продукції на світовому ринку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!