Схожість з Staria та Sonata: Hyundai Santa Fe представлено у новому виконанні

Час читання: < 1 хв.
0
Схожість з Staria та Sonata: Hyundai Santa Fe представлено у новому виконанні

Презентований приблизно рік тому Hyundai Santa Fe 2024 на даний момент не може похвалитися великою популярністю, несмотря на те, що раніше цей автомобіль був досить популярним. Багато інсайдерів і експертів пов’язують це з його дизайном. Наприклад, в Південній Кореї він втратив свої позиції на користь Sorento, а недавно також і на користь Kia Carnival з кузовом MPV, не зайнявши місця у топ-3 лідерів.

Варто зазначити, що введення на ринок гібридної версії трохи покращило продажі. Проте після цього був зафіксований новий спад. На даний момент автомобіль займає п’яту позицію за популярністю і може опуститися ще нижче в рейтингу. Незалежні дизайнери з порталу NYMammoth запропонували концепцію оновленого Santa Fe, поєднуючи кілька рішень від інших моделей Hyundai.

У верхній частині передньої панелі вони використали систему DRL, яку застосували в Grandeur, Staria та Sonata. Фари головного світла взяли з наступного покоління Hyundai Palisade. Таким чином, вони створили концепцію, яка об’єднала найкращі дизайнерські рішення компанії, які вже успішно використовуються в актуальних моделях. Варто відзначити, що ці концептуальні зображення, представлені в мережі, не мають жодного стосунку до офіційного бренду і, ймовірно, не будуть використані для масового виробництва.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!