Експерти пояснили, чому купувати китайські автомобілі з пробігом не завжди безпечно

Час читання: < 1 хв.
0
Експерти пояснили, чому купувати китайські автомобілі з пробігом не завжди безпечно

Китайські автомобілі продовжують здобувати популярність на українському ринку завдяки низькій ціні і високому рівню технологій. Однак, наявні також деякі типові недоліки, які експерти виокремили.

Першим з них є проблеми з кузовом і корозією. Автомобілі з Китаю часто надходять до України з недостатнім захистом від корозії або взагалі без такого захисту. Це пояснюється різницею у умовах експлуатації і економії на матеріалах з боку китайських виробників.

Другий недолік стосується малопотужних двигунів. Багато моделей мають двигуни з недостатньою потужністю, що змушує українських водіїв перенавантажувати силові агрегати і, внаслідок цього, збільшує знос. Проблеми часто виникають і з трансмісією, особливо з роботизованими коробками передач та варіаторами.

Третій аспект – це проблеми з електронікою. Відмови електричних систем стали типовими для китайських автомобілів через економію на матеріалах і проникнення вологи в непридатні місця.

Отже, хоча китайські автомобілі приваблюють споживачів своєю доступністю і технологічністю, вони також мають певні технічні проблеми, які потрібно враховувати перед покупкою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!