Ford готує доступний електромобіль вартістю 30 000 доларів

Час читання: < 1 хв.
0
Ford готує доступний електромобіль вартустю 30 000 доларів

Ford Motor Co. планує випустити доступний електромобіль вартістю близько 30 000 доларів протягом найближчих двох з половиною років, повідомляє агентство CNBC. Хоча наразі подробиць про новий автомобіль немає, генеральний директор Ford Джим Фарлі раніше натякав на можливість створення прибуткових електромобілів у діапазоні від 25 000 до 30 000 доларів.

Останнім часом Ford активно зосереджується на виробництві великих електричних пікапів та позашляховиків, паралельно розробляючи більш доступні та компактні електромобілі. Розробка цих моделей здійснюється командою «Skunkworks» у Каліфорнії, яка спеціалізується на інноваційних проектах.

Ford не коментує поточний стан проекту, але плани випуску доступного електромобіля демонструють прагнення компанії зайняти лідируючі позиції на ринку електромобілів. Ця ініціатива спрямована на розширення асортименту та залучення ширшого кола споживачів.

Очікується, що новий електромобіль Ford стане важливим кроком у досягненні цілей компанії зі сталого розвитку та сприятиме збільшенню частки ринку електромобілів. У контексті глобального переходу на електричний транспорт Ford прагне запропонувати своїм клієнтам якісні та доступні рішення, здатні конкурувати з іншими виробниками.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!