Нові фото супутника Dacia Duster розкрили нові деталі його дизайну

Час читання: 2 хв.
0
Нові фото супутника Duster розкрили нові деталі його дизайну

Renault і Dacia продовжують тестувати свій новий кросовер, який має стати старшим братом популярного Duster. Нещодавно фотошпигуни змогли зафіксувати цей автомобіль під час обкатки, що дозволило розкрити деякі деталі дизайну, які раніше залишалися загадкою.

Читачі видання «Autocarindia» зробили фото нового кросовера Bigster, показавши не лише екстер’єр, але й вперше інтер’єр автомобіля. На знімках видно, що Bigster, більший за Duster, має аналогічний брутальний дизайн з квадратними пропорціями, а також багато спільного з Duster у внутрішньому оздобленні.

Bigster отримає таке ж кермо, як у Duster, та великий мультимедійний дисплей, трохи нахилений до водія. Машина буде побудована на платформі CMF-B, яка використовується в Duster третього покоління. Довжина Bigster перевищить довжину Duster на 30 см, досягнувши 4,6 метрів, що дозволить розмістити третій ряд сидінь.

У Renault і Dacia ще не підтвердили, які силові агрегати готує для свого нового кросовера, але молодша модель зараз пропонується з трьома варіантами моторів, включаючи 1,6-літровий бензиновий гібрид 4-циліндровий, 1,2-літровий 3-циліндровий м’який гібрид і літровий бензиновий двигун, що працює на зрідженому газі.

У продаж «паркетник» Bigster надійде у другій половині 2025 року. У Європі машину пропонуватимуть під маркою Dacia, а на деяких інших ринках, включно з Індією, автомобіль отримає шильдики головного бренду Renault.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!