Опубліковано всі подробиці про оновлену Tesla Model Y Juniper

Час читання: 2 хв.
0
Опубліковано всі подробиці про оновлену Tesla Model Y Juniper

Tesla Model Y стала глобальним хітом з моменту своєї появи на ринку і в 2023 році стала найпопулярнішим автомобілем у світі. Це досягнення особливо вражає, враховуючи, що Model Y обійшла дві бензинові моделі Toyota за продажами, збільшивши реалізацію на 64% порівняно з 2022 роком.

Цей успіх підкреслює глобальне зростання популярності електромобілів та кросоверів, які склали майже половину всіх проданих автомобілів минулого року. Model Y значно перевершила найдоступнішу модель Tesla, Model 3, за популярністю.

Tesla постійно вдосконалює свої автомобілі через оновлення програмного забезпечення та дрібні зміни, хоча великі редизайни трапляються рідко через значні витрати на виробничі лінії та ланцюжки поставок. Оновлення Model Y під кодовою назвою Juniper очікувалося цього року, але, за словами Ілона Маска, його вихід відкладено на невизначений термін.

Очікується, що оновлення Juniper для Model Y буде подібне до оновлення Model 3 «Highland». Новинка отримає перероблений зовнішній вигляд з новими фарами, тонкими задніми ліхтарями, оновленими дзеркалами та новими дизайнами коліс. Усередині з’явиться нове кермо з більшою кількістю кнопок і без важелів на рульовій колонці.

Оновлений Model Y, ймовірно, матиме новий передній бампер з сучасними фарами та більш агресивний задній бампер. Нові дизайни коліс і дзеркал також сприятимуть оновленому зовнішньому вигляду автомобіля. Ці зміни додадуть Model Y більш сучасного та стильного вигляду.

В інтер’єрі з’являться оновлена ​​центральна консоль із двома бездротовими зарядними пристроями для телефонів, перероблений підлокітник та додаткові місця для зберігання. Сидіння можуть отримати нову конструкцію та, ймовірно, будуть оснащені функцією охолодження. Оновлений Model Y Performance також отримає спортивні сидіння з більшою бічною підтримкою.

Найпомітнішою зміною буде нове кермо, запозичене у Model 3 Highland, яке втратить важелі, а більшість функцій буде перенесено на саме кермо.

Tesla постійно покращує продуктивність, ефективність та запас ходу своїх моделей навіть без великих оновлень. Ми очікуємо, що оновлення Juniper для Model Y призведе до покращення прискорення та збільшення автономності. Нижчий коефіцієнт аеродинамічного опору завдяки змінам у зовнішньому вигляді та новим колесам також може сприяти збільшенню дальності ходу.

Найбільшою зміною, поміченою в оновленому Model 3, стало покращення комфортності підвіски. Ми очікуємо, що Model Y також отримає м’якшу підвіску, що зробить його комфортнішим для пасажирів та зменшить вплив нерівностей дороги.

Ми не знаємо, коли Tesla планує випустити оновлення Juniper для Model Y, але Ілон Маск виключив можливість появи цього року. Враховуючи, що продажі Model Y залишаються високими, а Tesla зосереджена на своєму проекті Robotaxi, очікування Juniper може затягнутися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!