Власники пікапів Rivian R1T скаржаться, що на машинах відвалюються колеса

Час читання: 2 хв.
0

Ідеальних автомобілів немає. Іноді під час складальних робіт на виробництві або навіть у дилерських центрах можуть допускатися помилки. Але останнє, на що очікують власники дефектних машин, це те, що їхнє технічне обслуговування призведе до підвищеної небезпеки.

З такою проблемою нещодавно зіткнулися власники новомодних електричних пікапів Rivian R1T. Вони поскаржилися на те, що після технічного обслуговування або простого ремонту в сервісі їхні автомобілі починають втрачати колеса.

Користувач з ніком «StrangeExchange86» опублікував в інтернеті повідомлення про те, що після візиту на технічне обслуговування він проїхав через залізничний переїзд і почув дивний звук, що виходив із підвіски. Виглянувши у вікно, чоловік побачив, що на його машині практично відвалилося колесо.

Нещодавно на профільному форумі «Reddit» з’явилося безліч подібних, але ще неприємніших історій про цю проблему, зокрема про відрив коліс на автомагістралях.

Багато користувачів вважають, що проблема пов’язана з болтом нижнього важеля підвіски, який при неправильному затягуванні під навантаженням просто зрізається. Вони також нагадують, що наприкінці 2022 року Rivian відкликав моделі EDV, R1T і R1S через некоректне кріплення верхнього важеля підвіски.

Тоді повідомлялося, що ослаблене кріплення поворотного кулака може відвалитися. Це з великою ймовірністю призводить до втрати контролю над автомобілем, збільшуючи ризик аварії.

Втім, якщо вірити повідомлення в Мережі, багато власників пікапів R1T, що зіткнулися з проблемою, успішно пройшли через кампанію відкликання і на їх машинах дефект нібито був усунений.

Журналісти звернулися за коментарями до Rivian, але не отримали докладної відповіді. Прес-служба компанії обмежилася словами, що вже веде розслідування та поділиться інформацією, коли розбереться у питанні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!