Третє покоління популярного кросовера Mazda CX-5 хочуть зробити роторним гібридом

Час читання: < 1 хв.
0
Третє покоління популярного кросовера Mazda CX-5 хочуть зробити роторним гібридом

Популярний кросовер Mazda CX-5 продається в актуальному, другому поколінні з 2017 року. Чинна генерація встигла пережити рестайлінг та кілька дрібних оновлень, але глобальна модернізація машини відбудеться найближчими роками.

Як зміниться бестселер «Мазди», розповіло інсайдерське японське видання, яке з’ясувалося, що автомобіль чекають кардинальні технічні зміни.

За даними порталу BestCarWeb, у третьому поколінні Mazda CX-5 перетвориться на гібрид. Незважаючи на те, що японські інженери довгий час уникали використання таких моторів у найпопулярнішому кросовері у своїй гамі, зрештою йому все ж таки доведеться перейти на цю технологію, але навіть їй доведеться виявитися незвичайною.

28 травня Mazda представила концептуальний блок для роторного двигуна нового покоління, що поєднувався з електричним агрегатом. Сам роторний двигун був створений зусиллями інженерів «Мазди», тоді як електричну складову для нього підготувала «Тойота».

За інформацією японських ЗМІ, для нового покоління CX-5 збираються задіяти якраз цю силову установку. Хоча, крім неї, машину продовжать продавати як з бензиновим, так і дизельним двигуном.

Першими на ринок вийдуть автомобілі з традиційними ДВС (2025 року), а 2026-го до них додасться супер-сучасна роторно-гібридна версія.

Продуктивність всіх агрегатів нової CX-5 поки що не розкривається.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!