У мережі опублікували перші знімки нового Fiat Grande Panda

Час читання: 2 хв.
0
У мережі опублікували перші знімки нового Fiat Grande Panda

Fiat Grande Panda є однією з найочікуваніших новинок 2024 року, і після публікації перших офіційних фотографій автомобіль був помічений на вулицях Туріна. Це не тест-драйв, а зйомки рекламного ролика, який незабаром вийде в ефір.

Фотографії опублікував користувач соцмереж з ніком au_tospotter. На знімках Fiat Grande Panda представлена ​​з різних ракурсів і кольору, відмінному від офіційних знімків.

Користувач повністю відобразив електричну версію Fiat Grande Panda, що підтверджується відсутністю вихлопної труби та процесом зарядки. Колір кузова цегляний дозволяє краще розглянути елементи дизайну, такі як глибокі ребра на бічних панелях. Також виділяються написи «Panda», розташовані над порогом та на багажнику.

Нові фотографії не дають повного уявлення про те, як виглядатиме інтер’єр Fiat Grande Panda. Однак на допомогу приходить концепт, представлений раніше, який багато в чому схожий із серійною версією. Звичайно, будуть усунуті деякі елементи, характерні для прототипів, але в інтер’єрі залишиться безліч деталей, що нагадують про перший Fiat Panda, мінімалістичний стиль та сучасні технології. Також буде багато спільного з новою Citroen C3, оскільки обидві моделі збудовані на платформі STLA Smart Car.

Що стосується двигунів, Fiat Grande Panda отримає електричну силову установку потужністю 113 к.с., яка буде представлена ​​на момент дебюту, а також 1.2-літровий бензиновий двигун потужністю 100 к.с. Таким чином, буде запропоновано мультиенергетичну лінійку з цінами нижче 25 000 євро за електричну версію та близько 15 000 євро за бензинову.

Більш детальна інформація стане доступною 11 липня 2024 року, коли Fiat Grande Panda буде офіційно представлена.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!