Lexus готується до запуску спортивного автомобіля з потужним ДВЗ

Час читання: 2 хв.
0
Lexus готується до запуску спортивного автомобіля з потужним ДВЗ

Toyota та її преміальний бренд Lexus дивляться у майбутнє з чітким розумінням важливості електрифікації. Проте японці не відмовляються від двигунів внутрішнього згоряння, що підтверджує їхню недавню співпрацю з Subaru і Mazda.

Крім того, через свій підрозділ Toyota Gazoo Racing, компанія бере активну участь у розвитку спортивних автомобілів і гонок. У 2022 році був представлений концепт GT3 GR, що віщує появу нового гоночного автомобіля в популярній категорії GT3.

Ця новинка також знайде своє відображення у вигляді дорожнього суперкара. Хоча офіційної інформації поки що немає, останні дані дозволяють припустити, що ми побачимо цю модель протягом найближчих двох років.

Майбутній суперкар Lexus буде заснований на гоночному прототипі GT3. Нещодавно GR GT3 був помічений на трасі Спа-Франкоршам, що спричинило хвилю чуток. Гомологація цього GT3 для участі у перегонах потребує певної кількості дорожніх версій.

Із самого початку було неясно, під яким брендом вийде цей суперкар – Toyota чи Lexus. Однак, швидше за все, це буде Lexus, оскільки Lexus Racing бере участь у розробці. Lexus має великий досвід створення потужних двигунів для автомобілів преміум-класу.

Кажуть, що модель може отримати назву Lexus LFR і буде оснащена бензиновим двигуном V8, можливо, з двома турбонагнітачами та електричною надбудовою, що забезпечує потужність від 500 до 600 к.с. Очікується, що вага автомобіля буде близько 1300 кг. На відміну від прототипу, дорожня версія, ймовірно, буде позбавлена ​​деяких екстремальних деталей, таких як величезний задній спойлер.

Цей суперкар стане гідним наступником Lexus LFA, який спричинив фурор у період з 2010 по 2012 роки. Усього було випущено 500 екземплярів LFA, кожен із яких оснащувався двигуном V10 потужністю 560 к.с.

Toyota або Lexus продовжать традицію використання великих двигунів у своїх автомобілях GT3, як це роблять Mercedes-AMG, Porsche, Ford, BMW та Aston Martin. Майбутній LFR продовжить лінійку потужних двигунів Lexus, розпочату моделями LFA, LC 500 та RC F.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!