Ford Bronco Sport 2025 – очікується новий брутальний дизайн

Час читання: < 1 хв.
0
Ford Bronco Sport 2025 - очікується новий брутальний дизайн

Ford готується до випуску оновленої версії Bronco Sport Badlands на 2025 рік. Ця модель не пройшла радикальних змін, проте отримала декілька суттєвих покращень, спрямованих на підвищення її позашляхових характеристик. Bronco Sport Badlands залишається вибором для тих, хто шукає поєднання комфорту звичайного автомобіля з видатними можливостями для подорожей в позаасфальтованому терені.

Найбільш помітні зміни стосуються переднього та заднього бамперів. Металеві захисні пластини стали більш виразними, надаючи автомобілю ще більш рішучий вигляд. У задній частині також додані сріблясті оздоблювальні елементи, які підкреслюють відчуття надійності та готовності до будь-яких випробувань.
Усередині Bronco Sport очікуються покращення у вигляді збільшеного екрану інформаційно-розважальної системи та 360-градусної камери. Під капотом залишаться ті ж потужні двигуни: 1,5-літровий EcoBoost із 181 к.с. і 190 Нм крутного моменту або 2,0-літровий EcoBoost з 250 к.с. та 277 Нм.

У сегменті середньорозмірних кросоверів, здатних до серйозних позашляхових виїздів, конкуренція невелика. В основному, це Subaru Crosstrek Wilderness . Ford Bronco Sport 2025 продовжить пропонувати варіанти для любителів пригод, завдяки своїм спеціальним версіям і нещодавно зниженим цінам на весь модельний ряд.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!