BMW M135 отримав нову емблему (фото)

Час читання: < 1 хв.
0
BMW M135 отримав нову емблему (фото)

Хетчбек BMW M135 обзавівся незвичайною емблемою. Крім того, що логотип позбавили літери i, яка з 70-х років минулого століття позначала бензиновий двигун, саму емблему дизайнери виконали в стилі значка культового BMW M1. Щоправда, M135 не належить до повноцінних M-машин, та й подібну стилістику BMW вже використовувала на одній із версій нової “сімки”.

На шильдику нової BMW M135 літера “М” і цифра “1” виконані в тому самому розмірі, що й раніше, проте цифри “3” і “5” тепер стали набагато меншими. У незвичайному поєднанні вбачається відсилання до суперкара BMW M1, хоча 135-а входить не в M-лінійку, а в M Performance.

Взагалі, BMW не дотримується єдиної концепції, коли справа доходить до дизайну шильдиків. Наприклад, на M440i, яка дебютує в 2025 році, дизайнери використовували старий формат. При цьому в електрокарів i5 M60 і iX M60 навмисно виділено літеру “M”, а в M760e xDrive великими зроблені “M” і “7”. Можливо, у компанії відсутня цілісна стилістика через величезну кількість моделей, що належать до лінійок M Performance і М-серії.

Наприкінці березня стало відомо, що концерн Volkswagen розробляє емблему, яка відлякуватиме кенгуру. Незвичайний логотип отримають автомобілі бренду, що продаються на території Австралії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!