Нові російські “Волги“ виявилися китайськими автомобілями (фото)

Час читання: 2 хв.
0
Нові російські “Волги“ виявилися китайськими автомобілями (фото)

Країна загарбників представила новий автомобіль під брендом Volga. Це китайські автомобілі від Changan Automobile Group, які просто отримали інший логотип.

Після того, як російські окупаційні війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну у 2022-2022 роках, усі найбільші світові автовиробники покинули країну-агресора та підтримали економічні санкції. Залишилося лише кілька китайських автовиробників. Потім вони захотіли відродити виробництво “Москвича”і ” Волги”.

Але новий “москвич”, продажі якого в країні-агресорі почалися кілька місяців тому, виявився китайським автомобілем з новим логотипом. Таким чином, Москвич6 – це китайський кросовер Sehol Yao виробництва JAC, а Москвич8 – китайський кросовер JAC x8. Новий “Москвич” відрізняється від китайського аналога тільки шильдиком.

І ось тепер у країні-агресорі показали нібито нові “Волги” – седан та два кросовери. Їх назвали Volga C40, Volga K30 та Volga K40. Насправді це також китайські автомобілі. Volga C40 – це китайський седан Changan Raeton Plus, Volga K30 – це китайський кросовер Oshan X5 Plus, а Volga К40 – китайський кросовер Changan UNI-Z.

Нові “Волги” від своїх китайських аналогів відрізняються лише бамперами, решітками радіатора, логотипом. Крім того, в їхню мультимедійну систему інтегрували місцеві сервіси. Ось у принципі і всі відмінності.

У лінійку двигунів нових “Волг” входить лише один силовий агрегат. Це турбомотор потужністю 188 к.с., який працює разом із 7-ступінчастим роботом.

Мало того, що нові Волги виявилися насправді китайськими автомобілями, так вони представлені тільки у вигляді концептів. Це не серійні моделі, а прототипи. Стверджується, що Горьківський автозавод почне випускати нові “Волги” вже до кінця 2024 року. Але це лише заяви. Коли з’являться серійні Волги – не відомо.

Потрібно сказати, що Changan продає свої автомобілі і в Україні, яка бореться із російськими окупантами. На українському ринку представлені чотири моделі цієї китайської компанії – кросовери CS35PLUS, CS55PLUS та UNI-K, а також пікап HUNTER. Найдоступніший з цих автомобілів – кросовер Changan CS35PLUS з 1,4-літровим двигуном потужністю 150 к.с. і 255 Нм крутного моменту, і з коробкою передач 7DCT. Він коштує від 860 000 грн.

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!