Шеф-дизайнер BMW показав тизер унікального концепту для Villa d’Este 2024

Час читання: < 1 хв.
0
Шеф-дизайнер BMW показав тизер унікального концепту для Villa d'Este 2024

Домагой Дукеч, голова дизайнерського відділу BMW , представив перший тизер нового концепт-кара, який буде показано на Concorso d’Eleganza Villa d’Este . Ця подія стартує 24 травня і збігається з 25-річчям BMW Z8 Roadster , який сам по собі був пошаною до легендарного BMW 507 .

У своїх соцмережах Дукеч показав зображення нової моделі, не розкривши жодних деталей. Підпис до фото говорив: “небо – це межа”, що може натякати на автомобіль з відкритим верхом. Однак на єдиному зображенні немає очевидних місць для даху, що може означати знімну панель типу тарга.

Покриття “Рожеве золото” натякає на розкіш, а не на високу продуктивність, що робить концепт швидше дизайнерським продуктом, ніж спортивним автомобілем. BMW прагне перетворити цей захід на свою власну Monterey Car Week , і такі ефектні прем’єри сприяють цьому.

Тизер показує вигнуту задню частину, що нагадує середньомоторний автомобіль, без видимих ​​ліній даху, що складається. Це підтверджує версію про дах, що знімається, але занадто рано стверджувати напевно. Кузов дводверний, дзеркала виглядають готовими до серійного виробництва. Швидше за все, електрична силова установка не буде встановлена, оскільки висококласні покупці цінують відчуття та досвід, а не потужні електродвигуни.

BMW Group Classic відзначатиме на Villa d’Este 25-річчя BMW Z8 Roadster , заявивши, що “легендарний родстер” буде представлений у різних варіантах. З урахуванням форми дзеркал, наявності даху та плоскої задньої частини, новий витвір буде спрямований у майбутнє. Очікується, що цей концепт стане ще одним кроком BMW до преміального сегменту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.