Електрокар за 2500 доларів показали наживо (фото)

Час читання: < 1 хв.
0

В Китаї запустили в продаж новий економічний електричний пікап під назвою Kayu GMF. Цей компактний транспортний засіб можна придбати за привабливою ціною у 2500 доларів США (близько 100 000 за актуальним курсом). За інформацією ресурсу Autoevolution, це один з найбільш доступних варіантів на ринку, пише «Автотема».

 

Китайська компанія Shandong Keyu Special Automobile Manufacturing, яка зазвичай займається виробництвом комерційних мотоциклів, представила новий доступний електромобіль. Його зовнішній вигляд нагадує Range Rover завдяки унікальним фарам і дизайну решітки радіатора. Автомобіль має пластиковий кузов і є значно компактнішим за свого прототипа.

Розміри Kayu GMF:

  • довжина – 3700 мм;
  • ширина – 1450 мм;
  • висота – 1650 мм.

Попри свою бюджетність, інтер’єр автомобіля оснащений сенсорним екраном, а також має електросклопідіймачі та підсилювач керма.

Електрокар Kayu GMF випускається у трьох модифікаціях з різною потужністю: 4, 5,5, та 6,8 к. с. Швидкість автомобіля обмежена до 45 км/год.

Доступні два типи акумуляторів з ємністю 100 або 200 А∙год, що забезпечують пробіг до 100 або 150 км відповідно. Також автомобіль обладнаний барабанними гальмами та ресорною підвіскою.

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!