Ford Mustang може стати седаном

Час читання: 2 хв.
0
Ford Mustang може стати седаном

Культовий американський понікар Ford Mustang може стати седаном. Відсвяткував у 2024 році свій черговий ювілей Ford Mustang найближчим часом може стати цілим сімейством моделей. За 60 років існування культового спорткара він був виключно купе або кабріолетом, але в наші дні під відомим ім’ям цілком може з’явитися седан. А ось кросоверів або електромобілів точно ніколи не буде – крім Mach-E, звичайно. Гібриди у компанії робити готові, але не повністю електричні варіанти, що, ймовірно, має порадувати фанатів моделі.

Глава Ford Джим Фарлі зробив кілька заяв щодо поні-кара Mustang. Топ-менеджер пообіцяв не перетворювати модель на кшталт Porsche 911 з шаленою кількістю модифікацій і дав слово, що під брендом Mustang не буде ні кросоверів, ні позашляховиків, а седан цілком може з’явитися.

Але за умови, що в такій моделі вийде зберегти стиль і дух Мустанга. Тут важливо відзначити, що в 1960-ті вже створювався прототип чотиридверного Mustang, а в 2022 році під час прем’єри актуального покоління моделі головний дизайнер Ford з екстер’єрів Крістофер Стівенс показав на ескізах можливий вигляд седана.

Щодо силових агрегатів, то тут Джим Фарлі був безкомпромісний — жодних електричних Ford Mustang ніколи не буде. При цьому перехід на гібридні силові установки розглядається, якщо їх можна буде впровадити, не втративши характерних рис моделі і не погіршивши її характер. А ось бензиновий двигун V8 залишатиметься в гамі спорткара доти, доки, як заявив глава Ford, це дозволяють робити Бог і політика.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!