Компанія Ford готує розширення лінійки Mustang

Час читання: < 1 хв.
0
Компанія Ford готує розширення лінійки Mustang

Ford розглядає можливість розширення лінійки Mustang після успішного запуску електрокросовера Mach-E під цим брендом. У недавньому інтерв’ю журналу Autocar генеральний директор Ford Джим Фарлі не виключив, що під маркою Mustang можуть з’явитися й інші типи автомобілів, включаючи седан.

Незважаючи на потенційну незадоволеність пуритан серед шанувальників Mustang, здається, що компанія вже продумує цей крок. У вересні 2022 року, відразу після офіційного анонсу нового покоління Mustang S650 з’явилися ескізи старшого дизайнера екстер’єру Крістофера Стівенса. Серед них були зображення не тільки купе, а й інших версій, які не були реалізовані. Можливе додавання нової моделі особливо актуальне після припинення виробництва таких автомобілів, як Fiesta, Focus та Fusion.

Зараз Mustang залишається єдиним легковим автомобілем в асортименті Ford, в той час як інші моделі є позашляховиками та вантажівками. Існує безліч суперечок щодо доцільності випуску седана під маркою Mustang. Тим не менш, Ford, схоже, не побоюється використовувати популярність цього бренду для розробки нових моделей, крім Mach-E.

Чутки про автомобіль Mustang ходять з 2018 року, коли, за твердженнями, Ford обговорював з дилерами можливість випуску чотиридверного автомобіля з турбованим двигуном V8. Однак, ці припущення так і залишилися непідтвердженими.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!