Hyundai готується до виходу першого великого електропозашляховика Genesis

0
121
Hyundai готується до виходу першого великого електропозашляховика Genesis

Сегмент великих позашляховиків є найпопулярнішим у США, і випуск повністю електричного позашляховика стане показником можливостей виробника. Hyundai планує використовувати свою платформу наступного покоління для електромобілів під назвою eM у моделі GV90, щоб продемонструвати ефективний та надійний електромобіль світового рівня. Виробництво новинки розпочнеться у грудні 2025 року.

За даними аналітиків, Hyundai нещодавно направила своїм основним партнерам запит на пропозицію (RFQ), в якому викладено плани щодо застосування платформи eM до всіх своїх моделей, включаючи GV90. Очікується, що обсяги виробництва становитимуть приблизно 21 000 одиниць для GV90, 68 000 одиниць для GV80, 40 000 одиниць для GV70 та 51 000 одиниць для GV80.

Hyundai планує виробити та продати близько 1,13 млн одиниць цих чотирьох преміальних моделей Genesis з використанням платформи eM з грудня 2025 року до 2033 року. GV90 стане ключовим елементом цієї стратегії. Hyundai представила концепт великого електричного позашляховика Neolun довжиною 5,25 метра у Нью-Йорку у березні минулого року, на основі якого буде створено новий GV90.

На даний момент жоден автовиробник не повністю випустив електричний великий позашляховик. Навіть Tesla Model X класифікується як середньорозмірний кросовер. Hyundai розраховує, що GV90 продемонструє продуктивність платформи eM на світовому рівні. Ходять чутки, що GV90 буде оснащений дверцятами без середньої стійки між ними.

Експерти пов’язують можливість створення преміального великого позашляховика без середньої стійки з високою структурною міцністю, що забезпечується платформою eM. Ще однією важливою особливістю платформи eM є її “масштабованість”. Вона розроблена так, щоб легко адаптуватися до автомобілів від малих до надвеликих, включаючи комерційні вантажівки. Ця масштабованість досягається завдяки «модульності».

Hyundai заздалегідь розробила 86 модульних систем, які можуть бути використані без обмежень за розміром, що дозволяє швидко розробляти нові моделі. Hyundai планує продавати 2 мільйони електромобілів у всьому світі до 2030 року. Президент Hyundai Motor Дже-хун Чанг нещодавно заявив на Дні інвестора, що компанія планує випустити 13 моделей до 2030 року під усіма своїми брендами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!