Названо найнадійніші машини та автомобільні бренди за версією європейців

0
297

Власні рейтинги надійності публікує чимало організацій, але найчастіше роблять саме американські аналітики. Але такі органи є й у Європі. Наприклад, напередодні «старосвітська» Організація захисту прав споживачів (OCU) підготувала список з найнадійніших і найнадійніших автомобілів в ЄС.

За результатами опитування майже 30 тисяч місцевих автомобілістів у дев’яти європейських країнах з’ясувалося, що найміцніші машини робить Lexus (індекс надійності 98 балів). Друге місце належить Suzuki (93 бали), третє Subaru (93 бали), а четверте Toyota (91 бал).

П’ятий рядок дістався місцевому автовиробнику Cupra (91 бал), а шоста позиція припала на корейську Kia (89 балів).

З сьомого по десяте місце в цьому рейтингу надійності розташувалися також: Smart , Honda і Mitsubishi з однаковим результатом в 89 балів зі 100, а також Nissan , який заробив у дослідженні 87 балів. 

Що стосується модельного рейтингу, то найбільш безвідмовними гібридами в Європі вважаються Fiat Panda та Suzuki Ignis , а найкращим електромобілем стала Tesla Model Y.

У категорії гібридів, що підключаються, найнадійнішим виявився кросовер Ford Kuga , тоді як у рейтингу бензинових машин були першими: Audi A1 Sportback , Volkswagen T-Cross і Mazda CX-5 . 

Без дизелів у Європі, як і раніше, нікуди. І тут найміцнішим автомобілем у 2024 році власники назвали Audi Q5

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!