Мотор Toyota вибухнув на пробігу 800 км: ремонт машини обійдеться власнику дорожче за покупку нової

0
530

Всім відомо, що автомобілі Toyota дуже надійні, але навіть вони не застраховані від поломок, спричинених неправильним використанням. Про один із таких випадків розповів власник компактного хетчбека Toyota GR Corolla, для якого все це вилилося у справжній кошмар.

Новий власник японської «зарядженої» п’ятидверки в США придбав її зовсім недавно в новому стані і ще не встиг проїхати на ній навіть 500 миль (близько 800 кілометрів).

Автомобіль був оснащений механічною трансмісією і чоловік зізнався, що кілька разів помилявся з передачами, чим створював підвищене навантаження на двигун. І зрештою мотор вийшов з ладу.

Власник GR Corolla відправив машину в сервіс, сподіваючись, що її відремонтують за гарантією. Але яке було його здивування, коли йому повідомили, що така поломка не входить у договір з автовиробником і зажадали заміну двигуна в його хетчбеку 42 тисячі доларів.

Для порівняння, за ці гроші в США можна купити нову GR Corolla в комплектації Premium.

Дилер Toyota провів дослідження двигуна і вказав у протоколі, що клапани двигуна хетчбека були погнуті, в масло потрапила металева стружка, а поршень завдав третьому циліндру серйозних пошкоджень і розплавився від високої температури.

Як причини таких катастрофічних пошкоджень фахівці назвали некоректне використання машини, при якому власнику вдалося підкинути оберти мотора GR Corolla до 8 тисяч 900 за хвилину, тоді як червона лінія на одометрі автомобіля знаходиться на позначці 6 тисяч 500 об/хв.

На думку Toyota, власник автомобіля цілеспрямовано вбивав її двигун, тому відмовила йому в гарантійному ремонті, що здається цілком логічним рішенням. Але є одне але”.

Запитання викликає цифра в чеку за заміну двигуна. Журналісти CarsCoops підрахували, що вона виявилася в 2,6 рази вищою, ніж за офіційним прайс-листом компанії. У самій Toyota поки що утримуються від коментарів цього випадку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!