Названо преміальні автомобілі з найнижчими витратами на техобслуговування

0
252
Названо преміальні автомобілі з найнижчими витратами на техобслуговування

Преміальні автомобілі пропонують набагато більш високий рівень якості інтер’єру та передові технології, ніж машини з мас-маркету. Але зворотною стороною для них є завищена ціна та великі експлуатаційні витрати.

Які преміальні автомобілі мають найменші витрати на технічне обслуговування з’ясував аналітичний агрегатор «CarEdge». Несподіваним чином найкращими в цьому ТОП виявилися автомобілі Tesla.

Американський автовиробник електрокарів був названий не тільки найдоступнішим преміум-брендом, але ще й зумів зайняти в ТОП-10 найдешевших в обслуговуванні преміальних автомобілів три перші позиції.

Згідно з підрахунком експертів, власник Tesla Model 3 у середньому витрачає на технічне обслуговування своєї машини за 10 років 3 тисячі 587 доларів.

На другому місці за цим показником розташовується Tesla Model S з результатом 4 тисячі 566 доларів.

Трійку замикає Tesla Model Y , власники якої в середньому за десятиліття витрачають на ТО 4 тисячі 732 долари.

Далі в цьому списку вишикувалися: Lexus ES 350 (5 тисячі 488 доларів, Lexus ES 300 H (5 тисяч 662 долара), Lexus IS 350 (5 тисяч 680 доларів), Lexus GS 350 (5 тисяч 721 долар), Tesla Model X (5 тисяч 723 долари) та Acura ILX (7 тисяч 104 долари).

Останнє, десяте місце в рейтингу, займає Lexus NX 300 із середніми витратами на техобслуговування за 10 років у 7 тисяч 136 доларів. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.