Наступна Mazda MX-5 може стати напівелектричною

0
49
Наступна Mazda MX-5 може стати напівелектричною

Mazda вивела на ринок «дводверку» MX-5 у далекому 1989 році, а у 2014-му році ця популярна у своєму сегменті модель перейшла в актуальне, четверте покоління. З того часу MX-5 встигла пережити кілька символічних оновлень, але незабаром на неї чекає повноцінна зміна генерації. Чого очікується від цієї модернізації розповіли в Австралії.

Портал «Drive» взяв інтерв’ю у глави відділу маркетингу Mazda Australia Аластера Доака, який пообіцяв, що майбутній MX-5 збереже риси попередників і продовжить дарувати своєму власнику насолоду від водіння.

Водночас ця заява сильно суперечить чуткам щодо нового покоління родстера.

Так, наприклад, кілька авторитетних автомобільних японських газет пишуть, що Mazda розглядають варіант електрифікації MX-5. Якщо це рішення буде прийнято, то автомобіль зі 100-відсотковою ймовірністю втратить механічну коробку передач.

Інше питання полягає у вазі машини. Особливістю MX-5 була її низька маса та ідеальна розважування, але добитися її з об’ємною літій-іонною батареєю буде непросто.

Не виключено, що основою для машини виступить концепт Iconic SP (на фото вище), представлений в Японії в 2023 році. Шоу-кар був оснащений двороторним двигуном у поєднанні з електромотором та акумулятором.

Терміни появи нової MX-5 у продажу поки що не розкриваються.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ДЖЕРЕЛОdrive.com.au
ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.