Mercedes-Benz оновив седан C-Class та кросовер GLC поряд незначних покращень

0
192
Mercedes-Benz оновив седан C-Class та кросовер GLC поряд незначних покращень

Великою новиною є додавання нової інформаційно-розважальної системи з оптимізованим інтерфейсом, сторонніми програмами та підтримкою потокової передачі музики та відео. Моделі також мають оновлену палітру кольорів і доступний салон без шкіри.

Mercedes анонсував кілька оновлень для C-Class та GLC. Оскільки обидві моделі все ще відносно нові, зміни незначні і включають оновлену палітру кольорів і абсолютно нову інформаційно-розважальну систему.

Починаючи з останнього, автомобілі мають мультимедійну систему MBUX останнього покоління. Він підтримує підключення 5G, а також підтримку сторонніх програм. Їх можна завантажити з Mercedes Me Store, і вони включають все: від ігор до додатків для потокової передачі відео і музики.

Крім цих нових функцій інформаційно-розважальна система має оптимізований інтерфейс. Подробиці обмежені, але в Mercedes заявили, що вони мають «плитки, схожі на смартфони, для приємної зручності використання та простоти інтуїтивного управління».

Мультимедійна система також використовує штучний інтелект для автоматизації деяких функцій і функцій. Наприклад, клієнти можуть налаштувати програму «Холодний день», яка автоматично включає підігрів сидінь, якщо зовнішня температура опускається нижче за певний рівень.

Залишаючись усередині, моделі можуть бути оснащені чохлом на рульове колесо без шкіри. Це абсолютно нова опція, і це означає, що автомобілі будуть доступні із салоном, повністю позбавленим шкіри. Додаткові зміни обмежені, але GLC тепер пропонує фарбування Verde Silver Metallic. Обидві моделі також отримають нову опцію Manufaktur Alpine Grey Uni.

І останнє, але не менш важливе: GLC та GLC Coupe тепер можуть бути оснащені технологією цифрових ключів. Воно дозволяє власникам замикати, розблокувати та запускати автомобіль за допомогою свого смартфона. Ключами можуть поділитися до 16 осіб, тому сім’я та друзі матимуть легкий доступ до вашого автомобіля.

Оновлені GLC і C-Class зараз доступні для замовлення в Німеччині, а ціна починається від 47 730,90 євро за седан і 59 809,40 євро за кросовер.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!