Dacia підготує суперника Volkswagen Golf

0
197
Dacia підготує суперника Volkswagen Golf

Компанія Dacia готує на найближчі роки чимало новинок, однією з яких є проект недорогої моделі C-Neo. На початку цього року в Мережі з’явилося кілька подробиць про задум румунського суббренду Renault, але інформація була заплутаною. А сьогодні в інтернет виявилися злиті відомості, які малюють зовсім іншу картину, порівняно з тим, що було заявлено раніше.

Раніше вважалося, що проект C-Neo буде конкурентом Skoda Octavia, тому машину готують у кузові універсал або фастбек, а можливо ще й седан.

Втім, як пише портал MotorsActu, новинка Dacia проектується як компактний хетчбек, який розташується в сегменті C-класу. Головними конкурентами для нього керівництво марки бачить Volkswagen Golf, BMW 1-Series, Mercedes-Benz A-Class та Audi A3.

Очікується, що зовні автомобіль буде схожий на нещодавно модернізовані моделі Dacia Spring і Dacia Duster, отримавши Y-подібну оптику, новий логотип марки та незвичайну решітку радіатора, виконану у вигляді штрихів.

В основу C-Neo повинна лягти модульна архітектура CMF-B, а лінійка двигунів складатиметься з бензинових двигунів і двигунів, здатних працювати на зрідженому природному газі.

Дебют хетчбека, що кине виклик VW Golf, запланований на 2026 рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!